Czytelnia

Tu znajdziesz teksty, które przybliżą Ci sposób w jaki medycyna tybetańska postrzega zdrowie. Porady na poszczególne pory roku i inne. 

Światło niebieskie

Światło niebieskie

Czy wiesz, jak wpływ na nasz organizm ma światło niebieskie? Jaki ma związek z otyłością, wypadaniem włosów, problemami ze wzrokiem, czy rozchwianymi hormonami? Wiesz że powoduje starzenie skóry?

czytaj dalej
Dynia, królowa jesieni

Dynia, królowa jesieni

Królowa jesieni – dynia. Słodka, o lekko ciepłej naturze. Pełna dobroczynnych właściwości. Dla kogo będzie dobra, a kto powinien jej unikać?

czytaj dalej
Kawa i herbata

Kawa i herbata

Kawa i herbata – obie mają smak gorzki, czyli dominuje w nich zimn), szorstkość oraz suchość. Z mlekiem i cukrem mogą być przyczyną cukrzycy.

czytaj dalej
Szparagi

Szparagi

Zachęcam Cię do jedzenia szparagów. To idealne warzywo dla kobiet w każdym wieku (regulują kobiece hormony). Wiosną jest na nie sezon.

czytaj dalej
Masło klarowane

Masło klarowane

Co zrobić, żeby nasze serce, wątroba, nerki były szczęśliwe i uśmiechały się do nas promiennie? Pomoże Ci w tym masło klarowane – król wszystkich tłuszczów.

czytaj dalej
Jak zorganizować podróż do Bhutanu e-book

Chcesz z lekkością przygotować się do menopauzy?

Czuć się lepiej? Bez huśtawki emocjonalnej, problemów ze snem, dodatkowych kilogramów? Mieć lepsze relacje z najbliższymi?

Zapraszam Cię obrania PDF-a "Menopauza, przygotowanie"

Z którego dowiesz się, jak przygotować się do menopauzy naturalnie, z lekkością i poszanowaniem dla Twojego ciała. 

Skontaktuj się ze mną

Telefon

+48 606318895

E-mail

iwona@bycwrownowadze . pl

Wyślij wiadomość

1 + 7 =