Czytelnia

Tu znajdziesz teksty, które przybliżą Ci sposób w jaki medycyna tybetańska postrzega zdrowie. Porady na poszczególne pory roku i inne. 

Kawa i herbata

Kawa i herbata

Kawa i herbata – obie mają smak gorzki, czyli dominuje w nich zimn), szorstkość oraz suchość. Z mlekiem i cukrem mogą być przyczyną cukrzycy.

czytaj dalej
Szparagi

Szparagi

Zachęcam Cię do jedzenia szparagów. To idealne warzywo dla kobiet w każdym wieku (regulują kobiece hormony). Wiosną jest na nie sezon. Są pyszne. I wpływają korzystnie na zdrowie.

czytaj dalej
Masło klarowane

Masło klarowane

Co zrobić, żeby nasze serce, wątroba, nerki były szczęśliwe i uśmiechały się do nas promiennie? Pomoże Ci w tym masło klarowane – król wszystkich tłuszczów.

czytaj dalej
Wiosna

Wiosna

By budować harmonię ciała i ducha wiosną dietetyka medycyny tybetańskiej zaleca skupienie na 3 rzeczach: wątrobie, nadmiarze flegmy i wietrze.

czytaj dalej
Medycyna tybetańska. Historia

Medycyna tybetańska. Historia

Medycyna tybetańska ma 5000 lat. Wywodzi się z lokalnej tradycji medycznej. Rozwijając się, zasymilowała nauki innych wielkich systemów medycznych – m.in. ayurwedy i TCM

czytaj dalej
Filozofia medycyny tybetańskiej

Filozofia medycyny tybetańskiej

Filozofia medycyny tybetańskiej (sowa rigpa, czyli sztuki leczenia), polega na uświadomieniu sobie, że sobie, że myśli i zachowania wpływają na Twoje zdrowie i poczucie szczęścia.

czytaj dalej
Oxymel

Oxymel

Oxymel – brzmi dziwnie, ale to znana już w starożytnej Grecji mieszanka octu owocowego i miodu stosowana w celach leczniczych. Poprawia trawienie, chroni przed przeziębieniem i grypą.

czytaj dalej
Jak zorganizować podróż do Bhutanu e-book

Chcesz z lekkością przygotować się do menopauzy?

Czuć się lepiej? Bez huśtawki emocjonalnej, problemów ze snem, dodatkowych kilogramów? Mieć lepsze relacje z najbliższymi?

Zapraszam Cię obrania PDF-a "Menopauza, przygotowanie"

Z którego dowiesz się, jak przygotować się do menopauzy naturalnie, z lekkością i poszanowaniem dla Twojego ciała. 

Skontaktuj się ze mną

Telefon

+48 606318895

E-mail

iwona@bycwrownowadze . pl

Wyślij wiadomość

9 + 12 =