Rozkwitam w menopauzie

3-MIESIĘCZNY PROGRAM PRZYGOTOWANIA DO MENOPAUZY

Czy widziałaś kiedyś albo słyszałaś reklamy preparatów dla dojrzałych kobiet? Są o tym, że na każdym kroku czai się menopauza, która tylko czeka, żeby podstępnie zadać nam cios. To taki trudny czas – będziesz źle się czuć, utyjesz, nie będziesz mogła na siebie patrzeć w lustrze bez obrzydzenia. No bo przecież, nie będziesz już kobietą, nie będziesz sobą. Jedyne co może Cię uratować, to cudowne tabletki, tej czy innej firmy, które zamienią Twoje życie w raj na ziemi.  

Czy zwróciłaś uwagę, co czujesz, słuchając tych reklam? Jak reaguje Twoje ciało? Może czujesz jak zaciska Ci się gardło, ciężkość w okolicach serca? A może lęk? 

A co gdyby podejść do menopauzy inaczej. Nie jak do patologii, do czegoś, co trzeba leczyć, ale jako do naturalnego procesu, który już znasz. Kiedyś, gdy byłaś dziewczynką, nie miałaś okresu, a potem on się pojawił. Teraz masz menstruację, ale ona niedługo zniknie. To ten sam proces, tylko o odwrotnym kierunku; znasz go, ponieważ już raz go przechodziłaś. To jest podejście medycyny tybetańskiej.

Bo przecież…

Menopauza nie oznacza, że stajemy się zasuszoną starą kobietą, w przeciwieństwie do tego, jak próbuje to przedstawiać nasza kultura. Nie oznacza, że mamy już „z górki”. Menopauza to mądrość, seksowność i jeszcze więcej życia w życiu. Możesz wymyśleć siebie zupełnie na nowo, jak tylko chcesz. To zupełnie nowy poziom wolności. Piszesz się na to? 

Zapraszam Cię do przygotowania się do menopauzy z lekkością i bez stresu. Tak to możliwe… Jestem z Tobą w tym procesie, bo sama jestem w wieku perimenopauzalnym.

Jeśli…

Masz około 45 lat (albo mniej, bo menopauza to kwestia indywidualna), zauważasz pierwsze oznaki zbliżającej się menopauzy i chcesz się do niej przygotować bez stresu, z lekkością i poszanowaniem swojego ciała.

Nie poddajesz się presji reklam i opowieściom o tym, że dzieje się z Tobą coś złego, dziwnego, nienaturalnego i chcesz z lekkością wejść w nowy etap życia i rozkwitnąć w nim jeszcze bardziej.

Jeśli szukasz indywidualnego podejścia, ponieważ każda z nas jest inna, ma inną sytuację i warunki życia

Dobrze trafiłaś!

Dlaczego ten program jest inny? 

W mojej pracy łączę zasady Sowa Rigpa (medycyny tybetańskiej) z najnowszymi badaniami dotyczącymi menopauzy i zdrowia hormonalnego. W programie pracujemy całościowo, zajmując się wszystkimi sferami życia — dietą, energetyką ciała, ruchem, obszarem emocji.

Bierzemy to, co najlepsze z obu światów — holistyczne metody medycyny tybetańskiej oraz najnowsze osiągnięcia badań naukowych, tworząc nową jakość w życiu. To harmonijne współdziałanie tradycji i nowoczesności, zaprojektowane tak, aby dostarczyć Ci kompleksowe wsparcie w tym wyjątkowym etapie życia.

Co wyróżnia ten program? Jesteśmy razem w tym procesie! Od kilku lat intensywnie przygotowuję się do menopauzy, stosując metody, które teraz będę z Tobą rozwijać. Wiem, że działają, i chcę podzielić się nimi z Tobą!”

Menopauza jest nieunikniona, ale jak ją przejdziesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jak poznać, że to już?

Perimenopauza naturalnie zaczyna się po czterdziestce i może trwać nawet 8 lat przed menopauzą (całkowite ustanie owulacji i menstruacji — nie masz okresu przez kolejne 12 miesięcy; średnia międzynarodowa wieku to 52 lata).

Jakie są jej oznaki? Miesiączki stają się nieco nieregularne, w związku z tym możesz mieć dłuższe lub krótsze cykle (na przykład całe życie miałaś cykl 28 dni, a od jakiegoś czasu masz 24 i ten stan się utrzymuje). Możesz mieć lżejsze lub cięższe krwawienia niż dotychczas. Ponieważ zbliżasz się do menopauzy, możesz zauważyć łagodne uderzenia gorąca, problemy ze snem i zmiany w popędzie seksualnym.

To bardzo ważne — silne zmiany, dyskomfort lub ekstremalne objawy oznaczają brak równowagi hormonalnej, dlatego trzeba skonsultować się z ginekologiem!

 

Twoja inwestycja

Konsultacje online

 • Konsultacja wstępna 1,5-godzinna online (Zoom/WhatsApp)
 • Konsultacja kontrolna po 3 miesiącach – 1 godzina (Zoom/WhatsApp)

  Wiedza

  Przez 6 tygodni otrzymujesz ode mnie nagrania dotyczące różnych aspektów menopauzy (w prywatnej grupie na FB).

  • Jak widzi menopauzę medycyna tybetańska
  • Hormony i menopauza w medycynie zachodniej
  • Cykl dobowy a hormony
  • Dieta, jako wsparcie w menopauzie,
  • Ruch i emocje
  • Cykl kobiecy w menopauzie
  • Masaż piersi

   Wsparcie

   • Tygodniowe wsparcie po konsultacjach (zarówno po wstępnej, jak i kontrolnej)
   • Sesja live pytań i odpowiedzi po opublikowaniu wszystkich materiałów na grupie FB.
   • Prywatna grupa na FB przez 6 tygodni.

   990,00 

   350 zł x 3 miesiące

   Podana cena zawiera VAT 23%. Dokonanie płatności jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

   Kliknięcie w przycisk REZERWUJĘ TERMIN przeniesie Cię do mojego kalendarza, gdzie będziesz mogła wybrać dogodny dla siebie termin pierwszej konsultacji oraz opłacić ją. Na kolejne konsultacje z pakietu umówimy się po pierwszym spotkaniu.

    

   CZEGO DOWIESZ SIĘ Z PROGRAMU

   Poznasz nieoczekiwane objawy menopauzy:

   Razem przeanalizujemy, jak radzić sobie z nimi skutecznie.

   Porównamy podejście medycyny zachodniej i tybetańskiej do menopauzy:

   Poznasz nieco inne od zachodniego podejście, które pomoże Ci zrozumieć ten okres z różnych perspektyw.

   Dieta i aktywność fizyczna:

   Dowiesz się, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i plan treningowy, aby łagodnie przetrwać menopauzę i uniknąć menopauzowego brzucha.

   Praca z cyklem miesiączkowym:

   Tak, w menopauzie, mimo że nie masz okresu Twój cykl kobiecy nadal działa. Dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał i dostosować swoje codzienne życie do naturalnych rytmów organizmu.

   Ustawisz swój rytm dobowy:

   Poznasz techniki, które pomogą Ci osiągnąć harmonię hormonalną, zwiększyć energię i poprawić jakość snu.

   Techniki radzenia sobie z emocjami:

   Zmienisz swoje podejście do menopauzy i odkryjesz, jak dbać o swoje emocje, aby cieszyć się życiem w pełni.

   MENOPAUZA NIE JEST TYLKO O KOBIECIE. JEST TEŻ O RODZINIE, BLISKICH, PRZYJACIOŁACH…

   Dla kogo to nie jest dobry pomysł?

   Oczekujesz, że zrobię za Ciebie "całą robotę”

   Nie zrobię za Ciebie pracy… ponieważ swoją już zrobiłam i robię nadal w moim codziennym życiu. Dobrostan, zdrowie, to Twoja decyzja i Twoje życie dlatego, czy coś się w nim zmieni zależy od pracy jaką w to włożysz. Niestety nie ma cudownych „pigułek, które jak za poruszeniem czarodziejskiej różdżki wzmacniają zdrowie, obniżają stres, poprawiają trawienie… Takie cuda, pani, to tylko w reklamach w TV. 

   Oczekujesz natychmiastowych efektów

   Chciałabym móc Ci powiedzieć, że to, co dzisiaj zjesz, sprawi, że już jutro będziesz okazem zdrowia i energii… Niestety to tak nie działa, ponieważ potrzebujemy czasu. Nasz dzisiejszy posiłek przynosi korzyści ciału dopiero za… 6-7 dni. Cudowne pigułki z reklam zmniejszają tylko symptomy, nie usuwają natomiast przyczyny (czy jak to określają Tybetańczycy, korzenia) problemu. Praca z przyczynami potrzebuje czasu. 

   Skontaktuj się ze mną

   Telefon

   +48 606318895

   E-mail

   iwona@bycwrownowadze .pl

   Wyślij wiadomość

   10 + 2 =