Przygotowanie
do menopauzy

Czy widziałaś kiedyś albo słyszałaś reklamy preparatów dla dojrzałych kobiet? Są o tym, że na każdym kroku czai się menopauza, która tylko czeka, żeby podstępnie zadać nam cios. To taki trudny czas – będziesz źle się czuć, utyjesz, nie będziesz mogła na siebie patrzeć w lustrze bez obrzydzenia. No bo przecież, nie będziesz już kobietą, nie będziesz sobą. Jedyne co może Cię uratować, to cudowne tabletki, tej czy innej firmy, które zamienią Twoje życie w raj na ziemi.  

Czy zwróciłaś uwagę, co czujesz, słuchając tych reklam? Jak reaguje Twoje ciało? Może czujesz jak zaciska Ci się gardło, ciężkość w okolicach serca? A może lęk? 

A co gdyby podejść do menopauzy inaczej. Nie jak do patologii, do czegoś, co trzeba leczyć, ale jako do naturalnego procesu, który już znasz. Kiedyś, gdy byłaś dziewczynką, nie miałaś okresu, a potem on się pojawił. Teraz masz menstruację, ale ona niedługo zniknie. To ten sam proces, tylko o odwrotnym kierunku; znasz go, ponieważ już raz go przechodziłaś. To jest podejście medycyny tybetańskiej.

Bo przecież…

Menopauza nie oznacza, że stajemy się zasuszoną starą kobietą, w przeciwieństwie do tego, jak próbuje to przedstawiać nasza kultura. Nie oznacza, że mamy już „z górki”. Menopauza to mądrość, seksowność i jeszcze więcej życia w życiu. Możesz wymyśleć siebie zupełnie na nowo, jak tylko chcesz. To zupełnie nowy poziom wolności. Piszesz się na to? 

Zapraszam Cię do przygotowania się do menopauzy z lekkością i bez stresu. Tak to możliwe… Jestem z Tobą w tym procesie, bo sama jestem w wieku perimenopauzalnym.

Jeśli…

Masz około 45 lat (albo mniej, bo menopauza to kwestia indywidualna), zauważasz pierwsze oznaki zbliżającej się menopauzy i chcesz się do niej przygotować bez stresu, z lekkością i poszanowaniem swojego ciała.

Nie poddajesz się presji reklam i opowieściom o tym, że dzieje się z Tobą coś złego, dziwnego, nienaturalnego i chcesz z lekkością wejść w nowy etap życia i rozkwitnąć w nim jeszcze bardziej.

Jeśli szukasz indywidualnego podejścia, ponieważ każda z nas jest inna, ma inną sytuację i warunki życia

Dobrze trafiłaś!

Podczas naszych spotkań na zoomie:

 • Dowiesz się jak, wg medycyny tybetańskiej zmienia się funkcjonowanie Twojego ciała na krótko przed  i w czasie menopauzy. Pozwoli Ci to świadomie wprowadzić zmiany w swoim codziennym życiu ponieważ będziesz wiedzieć, co i dlaczego robisz.
 • Dowiesz się jak wesprzeć się dietą, ćwiczeniami, żeby jeszcze lepiej przygotować się do tego przejścia.
 • Poznasz też prostą technikę, którą pozwoli Ci określić i przepracować Twoje lęki związane z menopauzą.
 • Zbudujesz dobre nawyki związane z jedzeniem i stylem życia, które będą wspierać Cię na co dzień. 
 • Wypniesz się z budzącej lęk narracji na temat menopauzy kształtowanej przez firmy farmaceutyczne.
 • Dostaniesz narzędzia do wykreowania równowagi ciała i umysłu, by być spokojniejszą i bardziej zrelaksowaną, mieć lepsze relacje ze sobą, partnerem/partnerką i otaczającymi Cię ludźmi.

Jak poznać, że to już?

Perimenopauza naturalnie zaczyna się po czterdziestce i może trwać nawet 8 lat przed menopauzą (całkowite ustanie owulacji i menstruacji — nie masz okresu przez kolejne 12 miesięcy; średnia międzynarodowa wieku to 52 lata).

Jakie są jej oznaki? Miesiączki stają się nieco nieregularne, w związku z tym możesz mieć dłuższe lub krótsze cykle (na przykład całe życie miałaś cykl 28 dni, a od jakiegoś czasu masz 24 i ten stan się utrzymuje). Możesz mieć lżejsze lub cięższe krwawienia niż dotychczas. Ponieważ zbliżasz się do menopauzy, możesz zauważyć łagodne uderzenia gorąca, problemy ze snem i zmiany w popędzie seksualnym.

To bardzo ważne — silne zmiany, dyskomfort lub ekstremalne objawy oznaczają brak równowagi hormonalnej, dlatego trzeba skonsultować się z ginekologiem!

 

Przygotowanie do menopauzy

Z LEKKOŚCIĄ, BEZ STRESU I W POSZANOWANIU DLA TWOJEGO  CIAŁA

Twoja inwestycja

Szafir

 • Jedna konsultacja 1,5-godzinna online
 • Jedna konsultacja 45-minutowa online
 • PDF z informacjami dotyczącymi wspierającej diety i nawyków

W czasie naszych spotkań

 • Dowiesz się, jaki masz typ ciała, jakie energie dominują w nim obecnie, i jaki wpływ będzie to miało na Twoje przechodzenie menopauzy.
 • Dowiesz się, jak zmienia się energia w Twoim ciele przed i w czasie menopauzy, 
 • Poznasz najkorzystniejszą dla Ciebie wg medycyny tybetańskiej dietę i styl życia obecnie i…
 • Jakie zmiany wprowadzić, żeby menopauza była dla Ciebie łatwym przejściem.
 • Poznasz praktyki związane z odżywianiem, które wesprą Cię na tym etapie życia.
 • Przestaniesz obawiać się menopauzy

440,00 

Diament

 • Jedna  konsultacja 1,5-godzinna online
 • Dwie konsultacje 45-minutowe online
 • PDF z informacjami dotyczącymi wspierającej diety i nawyków.
 • Prywatna grupa na Facebooku lub Telegramie

W czasie naszych spotkań

Dowiesz się, wszystkiego tego, co w wariancie SZAFIR, a dodatkowo:

  • Porozmawiamy o Twoich obawach związanych z menopauzą i znajdziemy na nie łatwe do zastosowania remedia.
  • Nauczysz się prostego masażu piersi, dowiesz się jakie oleje  stosować
  • Nauczysz się prostych technik uspokojenia umysłu, które wesprą Cię w codziennym, życiu.
  • Przez tydzień, w prywatnej grupie na FB lub Telegramie, będziesz miała okazję rozwiać nurtujące Cię wątpliwości – jestem do Twojej dyspozycji.

990,00 

JEŚLI

Chcesz przejść program Diament z przyjaciółką/przyjaciółkami – napisz do mnie. Porozmawiajmy.

Podana cena zawiera VAT 23%. Dokonanie płatności jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Kliknięcie w przycisk REZERWUJĘ TERMIN przeniesie Cię do mojego kalendarza, gdzie będziesz mogła wybrać dogodny dla siebie termin pierwszej konsultacji oraz opłacić ją. Na kolejne konsultacje z pakietu umówimy się po pierwszym spotkaniu.

Wszystkie konsultacje (w zależności od wybranego wariantu) powinny być zrealizowane w ciagu tygodnia.

 

Dla kogo to nie jest dobry pomysł?

Oczekujesz, że zrobię za Ciebie "całą robotę”

Nie zrobię za Ciebie pracy… ponieważ swoją już zrobiłam i robię nadal w moim codziennym życiu. Dobrostan, zdrowie, to Twoja decyzja i Twoje życie dlatego, czy coś się w nim zmieni zależy od pracy jaką w to włożysz. Niestety nie ma cudownych „pigułek, które jak za poruszeniem czarodziejskiej różdżki wzmacniają zdrowie, obniżają stres, poprawiają trawienie… Takie cuda, pani, to tylko w reklamach w TV. 

Oczekujesz natychmiastowych efektów

Chciałabym móc Ci powiedzieć, że to, co dzisiaj zjesz, sprawi, że już jutro będziesz okazem zdrowia i energii… Niestety to tak nie działa, ponieważ potrzebujemy czasu. Nasz dzisiejszy posiłek przynosi korzyści ciału dopiero za… 6-7 dni. Cudowne pigułki z reklam zmniejszają tylko symptomy, nie usuwają natomiast przyczyny (czy jak to określają Tybetańczycy, korzenia) problemu. Praca z przyczynami potrzebuje czasu. 

Skontaktuj się ze mną

Telefon

+48 606318895

E-mail

iwona@bycwrownowadze .pl

Wyślij wiadomość

3 + 12 =