Jak zorganizować podróż do Bhutanu e-book

Chcesz przygotować się do menopauzy?

Pobierz darmowy poradnik i dowiedz się,

jak przygotować się do menopauzy z łatwością i całkowicie naturalnie metodami dietetyki medycyny tybetańskiej!

Jesteś po 40-tce i chcesz się naturalnie przygotować do menopauzy?

naturalnie, z lekkością i poszanowaniem dla Twojego ciała, za pomocą prostych i skutecznych metod?

Menopauza to nieuchronny etap, ale sposób, w jaki to przeżywamy, zależy od naszego wyboru. W PDF-ie zachęcam Cię do zmiany perspektywy. Zamiast skupiania się na tym, jak będzie ciężko w menopauzie, odpowiedz sobie codziennie na dwa proste pytania:
Jak chciałabym się czuć? 
Co byłoby dla mnie możliwe, gdybym czuła się jeszcze lepiej?
Dlaczego to takie ważne? Ponieważ każda spełniona kobieta, która jest w dobrostanie, harmonizuje i inspiruje całe swoje otoczenie. Zyskujesz na tym ty i zyskują na tym Twoi najbliżsi.♥️

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z PORADNIKA

  • Poznasz nieoczekiwane objawy menopauzy (możesz być zaskoczona ;-))
  • Porównasz podejście medycyny zachodniej i tybetańskiej do menopauzy
  • Dowiesz się, jak dieta i regularna aktywność mogą pomóc Ci w łagodnym przejściu przez menopauzę
  • Odkryjesz, jak ustawić swój rytm dobowy, aby harmonizować swój układ hormonalny
  • Dowiesz się, jak pracować z cyklem miesiączkowym, by wykorzystać swój potencjał
  • Poznasz techniki dbania o swoje emocje aby zmienić swoje podejście do menopauzy
    …i wiele więcej.

Boimy się menopauzy, bo to coś, czego nie znamy

Miliardy kobiet przeszły przez to przed Tobą i mną i my też to przejdziemy. Z PDF-a dowiesz się, że podejście medycyny tybetańskiej jest całkowicie odmienne. Pokażę Ci, jak za pomocą prostych metod  przygotwować się do tego wielkiego przejścia.

Wmawia się nam, że menopauza to choroba

Menopauza została zmedykalizowana i zpatologizowana przez farmację i reklamy. Tak nie musi być. Jest to naturalnie występująca zmiana w Twoim ciele (i życiu!). Nie trzeba jej leczyć – potrzebujesz tylko się przygotować.

Obawiamy się hormonalnej terapii zastępczej

Hormony mogą być pomocne w pewnych przypadkach, ale nie każda kobieta ich potrzebuje. Istnieje wiele opcji, które pomogą Ci ułatwić to przejście, naturalnie i bez ryzyka.

Boimy się, że będziemy stare, nieważne i nic dobrego nas już nie czeka

Masz przed sobą kolejne 40 lub więcej lat. Jesteś mądrzejsza, bardziej świadoma i nic cię nie ogranicza. Możesz robić, co zechcesz, możesz być, kim zechcesz. Możesz odkryć siebie na nowo w dowolny sposób! Odpowiedz sobie na pytanie, co byłoby dla Ciebie możliwe, gdybyś była w jeszcze większym dobrostanie?

Ten poradnik BĘDZIE IDEALNY DLA CIEBIE...

Jesteś w wieku 40+ i chcesz się przygotować do menopauzy z lekkością i szacunkiem dla swojego ciała i emocji. Chcesz poznać naturalne metody, które wesprą Cię w tym przejściu.

Jak zorganizować podróż do Bhutanu e-book

Dla kogo PDF nie BĘDZIE dobrym wyborem?

Jeśli chcesz natychmiastowych efektów i nie bierzesz odpowiedzialności za siebie i swój dobrostan – metody naturalne wymagają regularności i czasu.

Kiedy zaczynałam moją przygodę z dietetyką medycyny tybetańskiej, nie myślałam, że będę się zajmowała menopauzą. Wszystko zmieniło szkolenie z ginekologii tybetańskiej w USA. Słuchałam prowadzącej i oczy otwierały mi się ze zdumienia.
I powiem Ci szczerze, byłam wkurzona.

Mam tyle lat i nikt mi o tym nie powiedział? –Dlaczego lekarze o tym nie mówią?


Rozmawiałam z moją mamą o tym, jak wyglądała jej menopauza, jak wiele było w tym osamotnienia, stresu i obojętności lekarzy. Nie chcę, żeby to samo przydarzyło się Tobie i mnie. Nie chcę, żeby to samo przydarzyło się jakiejkolwiek innej kobiecie. Z całego serca pragnę, żebyśmy miały lepiej, łatwiej i bez tabletek hormonalnych.
Zapraszam Cię do wspólnej pracy. 

DZIEŃ DOBRY!

Nazywam się Iwona Bartoszcze i jestem certyfikowaną dietetyczką medycyny tybetańskiej. Przywracam harmonię w ciele i w życiu. Pomagam, za pomocą diety i zmiany codziennych nawyków żyć tak, jak tego zawsze pragnęłaś — mieć więcej energii, mniej stresu i realizować swoje najdziksze marzenia.

@ 2022 Być w równowadze. IWOMA Sp. z o.o., Księcia Witolda 49/15, 50-202 Wrocław. NIP: 8982291226, REGON: 52484951100000, KRS: 0001027734.
Zapoznaj się z 
polityką prywatności oraz regulaminem