Odkryj Tajemnice Harmonijnego Przejścia Przez Menopauzę

Czy menopauza to dla Ciebie tajemnca Trochę niewiadoma i trochę straszna? Pozwól, że rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości i otworzę przed Tobą drzwi do pełnego zrozumienia i kontroli nad tym okresem życia.
Program grupowy o menopauzie to doskonała okazja, abyś dowiedziała się, jak ten etap może być dla Ciebie pozytywny i inspirujący. 

Menopauza to nieuchronny etap, ale sposób, w jaki go przeżywasz, zależy od Twojego wyboru. Zamiast skupiania się na tym, jak będzie ciężko, odpowiedz sobie codziennie na dwa proste pytania:
Jak chciałabym się czuć? 
Co byłoby dla mnie możliwe, gdybym czuła się jeszcze lepiej?
Dlaczego to takie ważne? Ponieważ każda spełniona kobieta, która jest w dobrostanie, harmonizuje i inspiruje całe swoje otoczenie. Zyskujesz na tym ty i zyskują na tym Twoi najbliżsi.♥️

Menopauza to mądrość, seksowność i jeszcze więcej życia w życiu. Możesz wymyśleć siebie zupełnie na nowo, jak tylko chcesz. Spełniać swoje najdziksze marzenia. To zupełnie nowy poziom wolności.

Piszesz się na to? 

Zapraszam Cię do przygotowania się do menopauzy z lekkością i bez stresu. Tak to możliwe… Podążam tą drogą już od kilku lat.

Zapraszam Cię na 3-tygodniowy program przygotowania do menopauzy.

Dlaczego ten program jest inny? 

W mojej pracy łączę zasady Sowa Rigpa (medycyny tybetańskiej) z najnowszymi badaniami dotyczącymi menopauzy i zdrowia hormonalnego. W programie pracujemy całościowo, zajmując się wszystkimi sferami życia — dietą, energetyką ciała, ruchem, obszarem emocji.

Bierzemy to, co najlepsze z obu światów — holistyczne metody medycyny tybetańskiej oraz najnowsze osiągnięcia badań naukowych, tworząc nową jakość w życiu. To harmonijne współdziałanie tradycji i nowoczesności, zaprojektowane tak, aby dostarczyć Ci kompleksowe wsparcie w tym wyjątkowym etapie życia.

Co wyróżnia ten program? Jesteśmy razem w tym procesie! Od kilku lat intensywnie przygotowuję się do menopauzy, stosując metody, które teraz będę z Tobą rozwijać. Wiem, że działają, i chcę podzielić się nimi z Tobą!”

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z PROGRAMU

Poznasz nieoczekiwane objawy menopauzy:

Razem przeanalizujemy, jak radzić sobie z nimi skutecznie.

Porównamy podejście medycyny zachodniej i tybetańskiej do menopauzy:

Poznasz nieco inne od zachodniego podejście, które pomoże Ci zrozumieć ten okres z różnych perspektyw.

Dieta i aktywność fizyczna:

Dowiesz się, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i plan treningowy, aby łagodnie przetrwać menopauzę i uniknąć menopauzowego brzucha.

Praca z cyklem miesiączkowym:

Tak, w menopauzie, mimo że nie masz okresu Twój cykl kobiecy nadal działa. Dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał i dostosować swoje codzienne życie do naturalnych rytmów organizmu.

Ustawisz swój rytm dobowy:

Poznasz techniki, które pomogą Ci osiągnąć harmonię hormonalną, zwiększyć energię i poprawić jakość snu.

Techniki radzenia sobie z emocjami:

Zmienisz swoje podejście do menopauzy i odkryjesz, jak dbać o swoje emocje, aby cieszyć się życiem w pełni.

Menopauza jest nieunikniona, ale jak ją przejdziesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Twoja inwestycja

ROZKWITAM W MENOPAUZIE

Program grupowy

  • kameralna grupa na Facebooku (do 10 uczestniczek),
  • 5 spotkań live na ZOOMie
  • sesja Q&A
  • moje wsparcie w trakcie trwania programu

Twoja inwestycja w siebie

530,00 

Płatność przez Stripe: kartą kredytową, albo za pośrednictwem PayNow, jak Ci wygodnie.
Podana cena zawiera podatek VAT 23%. Dokonanie płatności jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Dokonując płatności za produkt proszę o dostęp do zamawianych treści cyfrowych niezwłocznie po zawarciu umowy. Wiem, że w ten sposób tracę prawo do odstąpienia od umowy.

Startujemy 8. marca 2024 r.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czy ten program jest dla mnie?

Ten program BĘDZIE IDEALNY DLA CIEBIE jeśli...
  • Jesteś w wieku 45+ odczuwasz już pierwsze symptomy zbliżającej się menopauzy i chcesz się do niej przygotować z lekkością i szacunkiem dla swojego ciała i emocji.
  • Właśnie weszłaś w menopauzę i chcesz poznać naturalne metody, które wesprą Cię w tym przejściu.
Iwona Bartoszcze być w równowadze

Ten program nie będzie dla ciebie dobrym wyborem...

  • Jeśli chcesz natychmiastowych efektów — metody naturalne wymagają regularności i czasu.
  • Oczekujesz cudów, ale nie bierzesz odpowiedzialności za siebie i swój dobrostan, oczekujesz, że ktoś to zrobi za Ciebie.
  • Masz poważne problemy zdrowotne (rak, etc.) i jesteś w trakcie leczenia.

Jak poznać, że to już?

Perimenopauza naturalnie zaczyna się po czterdziestce i może trwać nawet 8 lat przed menopauzą (całkowite ustanie owulacji i menstruacji — nie masz okresu przez kolejne 12 miesięcy; średnia międzynarodowa wieku to 52 lata).

Jakie są jej oznaki? Miesiączki stają się nieco nieregularne, w związku z tym możesz mieć dłuższe lub krótsze cykle (na przykład całe życie miałaś cykl 28 dni, a od jakiegoś czasu masz 24 i ten stan się utrzymuje). Możesz mieć lżejsze lub cięższe krwawienia niż dotychczas. Ponieważ zbliżasz się do menopauzy, możesz zauważyć łagodne uderzenia gorąca, problemy ze snem i zmiany w popędzie seksualnym.

To bardzo ważne — silne zmiany, dyskomfort lub ekstremalne objawy oznaczają brak równowagi hormonalnej, dlatego trzeba skonsultować się z ginekologiem!

 

MENOPAUZA NIE JEST TYLKO O KOBIECIE. JEST TEŻ O RODZINIE, BLISKICH, PRZYJACIOŁACH…

Jak będziemy pracować?

Pracujemy w małej zamkniętej (zależy mi, żebyś miała poczucie prywatności i bezpieczeństwa) grupie na Facebooku. Dwa razy w tygodniu spotykamy się live na ZOOMie. Nagrana z live’ów trafiają do grupy, żebyś mogła do nich wrócić. Grupa zostanie zarchiwizowana po zakończeniu programu, ale materiały będą dla Ciebie dostępne przez pół roku.

W opcji Diament – spotykamy się na dwóch godzinnych konsultacjach (skontaktuję się z Tobą i umówimy się na dogodny dla nas obu termin) . Po każdej z nich masz moje tygodniowe wsparcie (możesz do mnie napisać i odpowiem na wszystkie Twoje pytania). Otrzymasz ode mnie także PDF-a ze spersonalizowanymi informacjami dotyczącymi diety oraz dodatkowe materiały związane z dobrostanem w menopauzie.

 

TYDZIEŃ I.

Poznasz podstawowe zasady medycyny tybetańskiej, dowiesz się jak ustalić konstytucję swojego ciała. Dowiesz się, jak postrzega menopauzę medycyna tybetańska i jak może Cię to wesprzeć w Twojej podróży. 

Porozmawiamy także o tym, jak widzi menopauzę medycyna zachodnia i dlaczego wg najnowszych badań zdrowie hormonalne jest kluczowe dla naszego dobrostanu.

Dowiesz się, jak zmiany hormonalne w Twoim ciele oddziałują na Twój apetyt, nastrój, zdolności poznawcze i jak wykorzystać potencjał Twojego cyklu kobiecego w codziennym życiu.

TYDZIEŃ II.

Porozmawiamy o cyklu dobowym, jak przy pomocy prostych do zastosowania metod wspierać swoje hormony i ułatwić sobie przejście przez menopauzę. Dowiesz się, dlaczego jedzenie posiłków o określonych porach jest superważne. Porozmawiamy o spaniu, świetle i oglądaniu TV i ich wpływie na Twoje hormony.

Dowiesz się jak zmienić swoją dietę, tak, żeby minimalizować symptomy i uniknąć menopauzalnego brzucha.

Porozmawiamy o suplementach i ziołach, które mogą Ci pomóc w niedogodnościach menopauzowych. Jak je zażywać, żeby przynosiły jak najwięcej korzyści.

TYDZIEŃ III.

Dowiesz się, jaki uniknąć symptomu „jeżdżę godzinami na rowerze, nic praktycznie nie jem i puchnę w oczach„. Jaki błąd w kwestii aktywności fizycznej popełniają najczęściej kobiety i dlaczego zamiast chudnąć, tyją. Jakie rodzaje ruchu są dla Ciebie korzystne, jak je łączyć z dietą.

Dowiesz się, jak radzić sobie z emocjami w menopauzie i jak wspierać się w tym dietą, aktywnością fizyczną itp.

Sesja Q&A – na ZOOMie odpowiadam na Twoje pytania, wyjaśniam wątpliwości, rozwiązujemy ewentualne klopsy.

DZIEŃ DOBRY!

Nazywam się Iwona Bartoszcze i jestem certyfikowaną dietetyczką medycyny tybetańskiej. Przywracam harmonię w ciele i w życiu. Pomagam, za pomocą diety i zmiany codziennych nawyków żyć tak, jak tego zawsze pragnęłaś — mieć więcej energii, mniej stresu i realizować swoje najdziksze marzenia. I tak, jak Ty właśnie wkraczam w menopauzę.

Kiedy zaczynałam moją przygodę z dietetyką medycyny tybetańskiej, nie myślałam, że będę się zajmowała menopauzą. Wszystko zmieniło szkolenie z ginekologii tybetańskiej w USA. Słuchałam prowadzącej i oczy otwierały mi się ze zdumienia.
I powiem Ci szczerze, byłam wkurzona.

Mam tyle lat i nikt mi o tym nie powiedział? –Dlaczego lekarze o tym nie mówią?
Rozmawiałam z moją mamą o tym, jak wyglądała jej menopauza, jak wiele było w tym osamotnienia, stresu i obojętności lekarzy. Nie chcę, żeby to samo przydarzyło się Tobie i mnie. Nie chcę, żeby to samo przydarzyło się jakiejkolwiek innej kobiecie. Z całego serca pragnę, żebyśmy miały lepiej, łatwiej i bez tabletek hormonalnych.
Zapraszam Cię do wspólnej pracy.

Boimy się menopauzy, bo to coś, czego nie znamy

Miliardy kobiet przeszły przez to przed Tobą i mną i my też to przejdziemy. Z PDF-a dowiesz się, że podejście medycyny tybetańskiej jest całkowicie odmienne. Pokażę Ci, jak za pomocą prostych metod  przygotować się do tego wielkiego przejścia.

Wmawia się nam, że menopauza to choroba

Menopauza została zmedykalizowana i zpatologizowana przez farmację i reklamy. Tak nie musi być. Jest to naturalnie występująca zmiana w Twoim ciele (i życiu!). Nie trzeba jej leczyć – potrzebujesz tylko się przygotować.

Obawiamy się hormonalnej terapii zastępczej

Hormony mogą być pomocne w pewnych przypadkach, ale nie każda kobieta ich potrzebuje. Istnieje wiele opcji, które pomogą Ci ułatwić to przejście, naturalnie i bez ryzyka.

Boimy się, że będziemy stare, nieważne i nic dobrego nas już nie czeka

Masz przed sobą kolejne 40 lub więcej lat. Jesteś mądrzejsza, bardziej świadoma i nic cię nie ogranicza. Możesz robić, co zechcesz, możesz być, kim zechcesz. Możesz odkryć siebie na nowo w dowolny sposób! Odpowiedz sobie na pytanie, co byłoby dla Ciebie możliwe, gdybyś była w jeszcze większym dobrostanie?

MAM NA TO SPOSÓB...

Zapraszam Cię na 3-tygodniowy program przygotowania do menopauzy.